Aşk Mumu Ve Aşk Tütsüsü-Ham

299.90 TL
Style Number AKS00223-00
Brand BY H
Color
  • Editor’s advice
  • Kargo & Teslimat
  • İade & Değişim

TÜTSÜ BUKETİ DOĞALBALMUMU MUM

Tütsü Buketi ve Doğal Balmumu Mum ile birlikte, bulunduğunuz ortamın enerjisini yükseltmek, arındırmak, hoş bir görüntü yaratmak için birarada kullanabilirsiniz.

Kırmızı gül 'Seni seviyorum demenin en güzel yoludur. Aşkın simgesidir. Sevdiğiniz kişiye hediye fikri  olarakta değerlendirebilirsiniz.

Kırmızı Gül ve Adaçayı yaprakları ile Doğal Balmumu  Mum, ellerinize sürebileceğiniz nemlendirici krem saflığındadır. El yapımı; %100 doğal arometerapi yağ karışımı  zeytinyağ ve balmumundan oluşmuştur. Balmumu Mumunuzu yaktığınızda bulunduğunuz ortamdaki havanın solunmasını iyileştirmeye katkı sağlar. Görüntüsü ışığı ile farklılık yaratır. Hoş doğal kokusu ile ortamı güzelleştirir.

Adaçayı+ Lavanta+ Kırmızı Gül Tomurcuklarından oluşan, iki adet tütsü buketi. Bulunduğunuz ortamdaki enerjiyi yükseltmek, arındırmak için Tütsü Buketini yanmaz seramik bir kap içinde yakabilirsiniz. Tütsü yakıldıktan  sonra alev azaltılarak sadece dumanının çıkması, tütmesi sağlanmalıdır. Bulunduğunuz mekanın en dip köşelerin, çekmece ve dolap içlerininde tütsülenmesinde fayda vardır. Tütmeye başlayan tütsü buketinizi yaklaşık bir saat bulunduğunuz ortamda yakarak  havanın virüslerden arınmasını, güzel kokmasını  sağlıyabilirsiniz. Tütsü yakıldıktan sonra camların açılarak ortamın havalanması sağlanmalıdır. Yaktığınız tütsü buketinin küllerinide; saksıya ya da toprağa karıştırabilir, geri dönüştürerek toprağı zenginleştirebilirsiniz.

Doğal Balmumu Mum: Çap 8cm,  Yükseklik 6cm şefaf cam bardakta, 150gr mum bulunmaktadır.

İki adet Tütsü Buketi: 40gr ağırlığındadır. 

Uyarı: Mum ya da tütsünüzü kullanmak istediğinizde, kolay tutuşabilir nitelikteki nesnelerin yanına koymayınız. Her zaman görebileceğiniz alanlarda yakınız. Çocukların, evcil hayvanların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Bu ürün,ortak geleceğimiz için yeşil üretim uygulamaları önemsenerek üretildi.

Yeşil Ürün:Çevreye duyarlı,doğayı kirletmeyen,doğal kaynaklarıbitirmeyen,geri dönüştürülebilen ya da muhafaza edebilen ürünlere çevreci ürün veya yeşil ürün denilmektedir.

 

Kargomu Nasıl Takip Ederim?

E-Posta adresinize sitemiz tarafından otomatik olarak kargonuzun Kargo Firmasına teslim etildiğine ilişkin bir "Teslimat Bilginiz" konulu E-Posta alırsınız. Bu E-Postada Korgoya verilen ürünleriniz, teslimat adresiniz, teslimat bilginiz ve kargo firmasının bilgileri yer alır. E-Postamızın alt Kısmında Gönderen Kargo firması ve karşısında İzleme Numarası yer alır.

Bu izleme numarası veya sipariş numaranız ile de kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

Kargo bilgileriniz e-posta yoluyla gönderildiği için sistemimizde kayıtlı olmayan ve e-posta bilgileri bulunmayan müşterilerimiz bu sayfada kargolarını takip edebilmek için Müşteri Temsilcilerimizden Sipariş numaralarını öğrenebilir ve kargo durumlarını Müşteri temsilcimizden aldıkları bilgiler ile sorgulayabilirler.

İade işlemini nasıl yapabilirim?

İADEMİZ YOKTUR - DEĞİŞİM VARDIR.

PARAPUAN SİSTEMİ MEVCUTTUR. 

Bu ürüne şuanda ... kişi bakıyor!